Zájmové kroužky pro děti i dospělé ve školním roce 2021/2022

 

Vážení rodiče, milé děti.  

Máte rádi Skipi? Je vám blízký koncept Montessori? Rádi trávíte čas aktivně? Pak bychom vám rádi nabídli zájmové kroužky pro děti i dospělé ve školním roce 2021/2022, které probíhají v příjemném prostředí našeho areálu.  

Přinášíme vám pestrou nabídku aktivit určených pro zájemce všech věkových kategorií. Každý si přijde na své, ať už jde o sportovní aktivity, první krůčky k umění či seberozvoj.   

Přihlašování na kroužky probíhá prostřednictvím formuláře na stránkách jednotlivých kroužků.   

Ukázkové hodiny? Ano

Na první hodinu každého kroužku je možné dorazit bez registrace, poznat lektora a vyzkoušet si aktivity. Druhá hodina už je pouze pro přihlášené.   

Platby

Platbu je možné provést převodem nebo přes Benefit management do 14 dnů od registrace na základě platebních údajů, které obdrží účastník e-mailem.

Platbu je možné rozdělit na 2 splátky. 

 

Nenašli jste, co jste hledali? Vaše dotazy zodpoví:  

Nabídka kroužků:

Montessori dílničky

MONTESSORI DÍLNIČKY

Jedinečná možnost setkat se v praxi s pedagogickým směrem Montessori pod vedením zkušeného odborníka. Na děti v doprovodu rodičů čeká připravené prostředí s množstvím Montessori pomůcek a materiálů odpovídajících věkové kategorii dětí do 3 let. Děti se pod dohledem kvalifikované lektorky věnují soustředěné práci s jednotlivými pomůckami Praktického života, Smyslové výchovy, Jazykové výchovy, Matematiky a Poznávání světa dle principů vzdělávacího systému Montessori. Pro nejmenší děti je kroužek významnou socializační aktivitou, protože jim zprostředkovává kontakt s vrstevníky. Učí se zde respektu k ostatním i ke vzájemné spolupráci.

V případě, že není kroužek plně obsazen, je možné absolvovat jednotlivé lekce bez registrace za cenu 150 Kč. Nejlepších výsledků však děti dosáhnou při pravidelné účasti, kdy mají možnost upevnit si nové návyky a dovednosti.

Pohybové hry a zpívánky

Pohybový kroužek pro nejmenší děti v doprovodu rodičů, kde hravou formou rozvíjí své motorické dovednosti. Děti se mohou těšit na rytmické říkanky spojené s pohybem, které si mohou následně cvičit i doma. Prostřednictvím této rytmické přípravy se u dětí rozvíjí cit pro hudbu, ale i komunikační dovednosti a řeč. Významným přínosem kroužku je pro děti také nezbytná socializace, fungování v kolektivu vrstevníků a navazování prvních přátelství. Součástí kroužku je volný vstup do funparku na 45 minut po skončení řízené části.

Japonská bojová umění pro děti i dospělé

Japonská bojová umění

Nově ve Skipi! Harmonie těla i duše s praktickým bonusem v podobě schopnosti sebeobrany navíc. To jsou nejnovější kroužky ve Skipi pod vedením zkušeného lektora Martina Březiny, Jedná se o originální výuku bojových umění s velkým přesahem do mentálních dovedností. K zásadám patří nesoutěžní prostředí, kolektivní práce spojená s respektem a vzájemnou pomocí. Pohybová aktivita zahrnuje jak motoriku kontrolovaného pohybu, tak základní gymnastickou průpravu a techniky bojového umění. Důležitou součástí je však i osobní rozvoj účastníků s důrazem na jejich individualitu.

Událost Nejbližší hodina z kurzu od: Cena za celý kurz Přihlásit

Předškolní pohybová průprava pro děti od 4 do 6 let

Předškolní pohybová průprava

V centru pozornosti předškolní pohybové průpravy stojí zejména zdravý tělesný rozvoj, schopnost koncentrace a adaptace na prováděnou pohybovou aktivitu. Děti se naučí základní motoriku vědomého pohybu, gymnastiku, úpolové hry, pádové techniky, získají ohebnost, rovnováhu, prostorovou orientaci. Stěžejní je pak dovednost kontrolovaného pohybu. Většina úrazů a nehod u dětí totiž vzniká ztrátou kontroly nad vlastním pohybem.

Sebeobrana a bojová umění

Sebeobrana a bojová umění

Nově ve Skipi! Tradiční výuka bojových umění s cílem osobního rozvoje. Pod vedením zkušeného lektora Martina Březiny se mohou děti i dospělí těšit na nesoutěžní pojetí i prostředí, kde vládne vzájemný respekt a ochota pomoci jeden druhému. Pohybová průprava pro nejmenší se zaměřuje na motoriku kontrolovaného pohybu, jež je prevencí četných dětských zranění. Bojová umění a sebeobrana pro starší děti zahrnuje poznání japonské kultury, věnuje se zvládnutí pohybů a technik, ale i posilování morálních vlastností. Speciální kurz je pak určen ženám od 14 let. Účastnice se zde naučí jak reagovat na případný útok a jak využít jeho vlastní síly a pohybu pro účinnou sebeobranu.

Skipiho výtvarka

Výtvarný kroužek jinak. Tak lze shrnout, co čeká děti ve Skipiho výtvarce. Hlavním cílem je probudit v dětech kladný vztah k umění, rozvíjet jejich kreativitu a představivost. Důraz bude kladen na prožitek a emoce spojené s tvorbou, nikoliv pouze na osvojení výtvarných technik. Celoroční tvoření vyvrcholí výstavou uměleckých děl spojenou s vernisáží, kde děti představí svá díla rodině. Lektorka je zkušenou pedagožkou v uměleckých oborech se zaměřením na aktivizační metody.

Funpark a restaurace

Funpark

Otevřeno:
Po - Čt: 9:00 - 19:00 hod
Pá, So: 9:00 - 20:00 hod
Ne: 9:00 - 19:00 hod

Tel.: +420 775 981 805

Kde nás najdete: Tyršova 949, Letohrad

Restaurace

Otevřeno

Po: 9:00 - 21:00 hod
Út - So: 9:00 - 22:00 hod
Ne: 9:00 - 21:00 hod.

Tel.: +420 774 619 431

Montessori školka

E-mail: skolka@skipi.cz

Tel.: +420 603 383 480

Kroužky

Tel.: +420 608 518 444

Naši partneři

testa

Top