HLEDÁME KOLEGU/KOLEGYNI NA POZICI ČÍŠNÍK/SERVÍRKA a KUCHAŘ/KUCHAŘKA

POPIS POZICE

Pro nedávno otevřený projekt SKiPi dětského Funparku s restaurací přijmeme kolegu/kolegyni na pozici číšník/servírka a kuchař/kuchařka!

Budete mít odpovědnost za hladký chod kuchyně nebo obluhy restaurace/kavárny a jedinečnou příležitost naučit se novým dovednostem a postupům ve společnosti pozitivního a kreativního týmu.

Naše restaurace se rychle stala velmi vyhlášenou a to pro to, že snažíme se k jídlu i zákazníkům přistupovat jinak.

Máte chuť připojit se do našeho týmu?

NABÍZÍME

  • Práci v příjemném a dynamicky se rozvíjejícím kolektivu
  • Nepotřebujeme vyučení v oboru, ale potřebujeme vidět, že Vás PRÁCE V TOMTO OBORU opravdu baví
  • Plánování směn s Vaším přímým nadřízeným
  • Možnost dále se rozvíjet
  • BENEFITY FORMOU VYUŽITÍ FUNPARKU PRO RODINNÉ PŘÍSLUŠNÍKY

POŽADUJEME

  • Chuť pracovat a ochotu učit se novým věcem
  • Nápaditost, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost
  • Kladný a příjemný přístup k zákazníkům

INFORMACE O POZICI

  • Místo pracoviště: Letohrad
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
  • Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity (není podmínkou)
  • Zaměstnavatel: AKYMARA s.r.o.

Funpark SKiPi

Funpark a restaurace

Funpark

Otevřeno: 9:00 - 20:00 hod

Tel.: +420 775 981 805

Kde nás najdete: Tyršova 949, Letohrad

Restaurace

Otevřeno 9:00 - 21:00 hod

Tel.: +420 774 619 431

Montessori školka

E-mail: skolka@skipi.cz

Tel.: +420 603 383 480

Kroužky

Tel.: +420 736 669 367

Top