Skipi, to není jen funpark, lezecká stěna, restaurace a Montessori školka.
Skipi je nekonečný zdroj zábavy i rozvojových aktivit pro děti i dospělé.
V průběhu školního roku se v prostorách Skipi konají rozmanitě zaměřené ZÁJMOVÉ KROUŽKY, o letních prázdninách pak vítáme děti už od 4 let v rámci TEMATICKÝCH PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ.
Pro firmy, děti i dospělé organizujeme celou řadu TEAMBUILDINGŮ, večírků, rautů a setkání.   

Image
Image
Image
Image

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Na letní prázdniny v roce 2023 jsme pro vás připravili nabídku 4 příměstských táborů. Každý tábor nabídne dětem jedinečné zážitky, nekonečnou zábavu i nové přátele. Součástí všech táborů je min. jeden celodenní výlet.  

BLIŽŠÍ INFORMACE K JEDNOTLIVÝM TÁBORŮM NAJDETE NA TÉTO STRÁNCE NÍŽE, STEJNĚ TAK MOŽNOST SE ZÁVAZNĚ REGISTROVAT PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE.    

Na tábory lze získat příspěvek zdravotní pojišťovny až 1 500 Kč. Zjistěte, kolik přispívá právě ta vaše. 

Image
Image
Image
Image
Image

Vaše dotazy k našim táborům zodpoví: Petra Rubešová - 608 518 444 - petra.rubesova@skipi.cz

PUTOVÁNÍ S HARRYM POTTEREM ZA KOUZELNOU HŮLKOU

Image

Kouzla a čáry, 3 celodenní výlety a putování opředené tajemstvím - to vás čeká na příměstském táboře Putování s Harrym Potterem za kouzelnou hůlkou. Celotáborová hra na motivy příběhů mladého kouzelníka spojí jednotlivá dobrodružství, kterými bude doslova nabitý každý den. Těšit se můžete na lezeckou stěnu ve Skipi, adrenalinovou zábavu v Českých Petrovicích a skvěle prožitý den v zážitkových parcích na Dolní Moravě. Kouzelnický tábor nabídne také návštěvu pardubického zámku, kterou spojíme s nácvikem zaklínadel v laser game aréně. Program je vždy přizpůsoben věku účastníků, a pokud je některé z našich dobrodružství pro děti příliš velkou výzvou, máme pro ně v zásobě jinou zábavu. Tak vzhůru do Bradavic!

OUTDOOROVÉ DOBRODRUŽSTVÍ S PETREM A ROMANEM

Image

5 dní pohybu na čerstvém vzduchu s dvěma pohodáři, co se nebojí překážek! To je příměstský tábor Outdoorové dobrodružství s Petrem a Romanem. Děti se mohou těšit na rozmanitý program plný pohybu i zajímavých témat. Se zkušenými účastníky náročných překážkových závodů Spartan Race si užijete skvělý den s tréninkem i soutěžemi na lanškrounském workoutovém hřišti, zavítáte do Říček v Orlických horách a zjistíte více o činnosti myslivců a jejich spolupráci s loveckými psy. V Líšnici vám svoje aktivity představí místní hasiči a vyzkoušíte si i fyzicky náročný hasičský sport. Třešničkou na dortu úžasného týdne s celou škálou sportovních aktivit bude výlet do přírody s vařením na ohni. 

OBSAZENO: INDIÁNSKÉ LÉTO S VENDY

Image

Týden plný zábavy, her a tvoření přinese všem účastníkům příměstský tábor Indiánské léto s Vendy. Každý den čeká děti indiánská zkouška, která prověří jejich předpoklady stát se opravdovými indiány. V rámci zkoušky tvořivosti vyrobíme svůj kmenový totem a ozdobíme se pravými indiánskými čelenkami a náhrdelníky. Na zkoušku zdatnosti nás připraví řádění ve funparku Skipi i venkovní aktivity jako např. lov bizonů. Celodenní výlet na Babiččin statek v Líšnici bude kromě skvělé zábavy také zkouškou vytrvalosti. Táborový týden nabitý hrami i tvořivými aktivitami završí indiánský obřad v kostýmech s pasováním na indiány. Vydejte se s námi za indiánským dobrodružstvím! 

ADRENALINOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ S PAVLÍNOU A SOŇOU

Image

Aktivitami, výlety a adrenalinem nabitý týden, to je luxusní příměstský tábor ve Skipi určený všem nebojácným dobrodruhům. 3 celodenní výlety, zábava ve funparku Skipi i zážitky v přírodě, na to se mohou děti těšit v rámci tábora Adrenalinová dobrodružství s Pavlínou a Soňou. Pořádnou dávku adrenalinu nabídne výlet do Českých Petrovic, kde čeká na účastníky sjezd na horských kárách i výstup na rozhlednu. V Pardubicích nás čeká návštěva zámku a oblíbená laser game. V případě příznivého počasí si nenecháme ujít koupání v auaparku v Ústí nad Orlicí. Ke splnění všech úkolů na kartě fyzické zdatnosti nám chybí už jen vystoupat do výšin na lezecké stěně ve Skipi. To vše s bezva partou kamarádů a ve výborné prázdninové náladě. Program je vždy přizpůsoben věku účastníků, a pokud některá aktivita představuje pro děti větší adrenalin, než na jaký se cítí, máme pro ně v zásobě jinou super zábavu.

SKIPI KROUŽKY - 2. pololetí 2022/2023

Image

Jedinečná možnost setkat se v praxi s pedagogickým směrem Montessori pod vedením zkušeného odborníka. Na děti v doprovodu rodičů čeká připravené prostředí s množstvím Montessori pomůcek a materiálů odpovídajících věkové kategorii dětí do 3 let. Děti se věnují soustředěné práci s jednotlivými pomůckami Praktického života, Smyslové výchovy, Jazykové výchovy, Matematiky a Poznávání světa dle principů vzdělávacího systému Montessori. Pro nejmenší děti je kroužek významnou socializační aktivitou, protože jim zprostředkovává kontakt s vrstevníky. Učí se zde respektu k ostatním i ke vzájemné spolupráci.

pro děti ve věku 1,5 - 3 roky 
ČAS:  ČTVRTEK OD 9:00 A OD 10:15
LEKTORKY: Michaela Tkačíková, Simona Halbrštátová
cena (16 lekcí + 1 zdarma):         1990 Kč 

Začínáme 2. 2. 2023. 

Jak to chodí na kroužku?

REGISTRACE JIŽ BRZY ZDE:

Image

Pohybový kroužek pro nejmenší děti v doprovodu rodičů, kde hravou formou rozvíjí své motorické dovednosti. Děti se mohou těšit na rytmické říkanky spojené s pohybem, které si mohou následně cvičit i doma. Prostřednictvím této rytmické přípravy se u dětí rozvíjí cit pro hudbu, ale i komunikační dovednosti a řeč. Významným přínosem kroužku je pro děti také nezbytná socializace, fungování v kolektivu vrstevníků a navazování prvních přátelství. 

Součástí kroužku je volný vstup do funparku na 45 minut po skončení řízené části.

pro děti ve věku 1,5 - 3 roky

ČAS:  PÁTEK OD 9:45 DO 10:30
LEKTORKA: Aneta Černohousová   

cena (15 lekcí + 1 zdarma):

1 990 Kč 

Začínáme 3. 2. 2022. 

Jak to chodí na kroužku?

REGISTRACE JIŽ BRZY ZDE:

Image

Jazykový kroužek pod vedením zkušené lektorky angličtiny. Děti se hravou formou naučí základy anglického jazyka, první důležitá slovíčka a fráze, což jim usnadní začátky výuky angličtiny ve vyšších ročnících na základní škole  

Díky malému kolektivu dostane vaše dítě prostor vyzkoušet si anglicky komunikovat i možnost ptát se na to, co ho zajímá.  

pro děti v 1. a 2. třídě ZŠ 

ČAS:  PÁTEK OD 13:15 DO 14:15
LEKTORKA: Aneta Černohousová   

CENA (16 lekcí)  

 1 990 Kč 

Začínáme 3. 2. 2022. 

Vaše dotazy k našim kroužkům zodpoví: Petra Rubešová - 608 518 444 - petra.rubesova@skipi.cz

DALŠÍ KROUŽKY V PROSTORÁCH SKIPI

Image

https://crazyspider.cz/ 

Lezecké kroužky ve Skipi probíhají pod hlavičkou spolku Crazy Spiders, z.s.  Aktivity nezahrnují pouze lezení, ale všeobecné pohybové dovednosti a využíváme k jejich rozvoji hlavně gymnastiku a jógu. Čas tréninku netrávíme pouze na stěně, ale máme k dispozici i lanový park a trampolíny.

VĚK: 4 - 99 let 
LEKTOŘI: Miloš Kaláb 
Dita Kalábová
Monika Nováková
Pavel Novák  
REGISTRACE:  https://crazyspider.cz/

 

Image

UPOZORŇUJEME ÚČASTNÍKY A RODIČE, ŽE KROUŽEK PROBÍHÁ V PROSTORÁCH SKIPI NA ZÁKLADĚ SMLOUVY O PRONÁJMU.
SKIPI SE NIJAK NEPODÍLÍ NA ORGANIZACI A PROVOZU KROUŽKU.  S VEŠKERÝMI DOTAZY A PŘIPOMÍNKAMI SE PROSÍM OBRACEJTE PŘÍMO NA LEKTORY. 

Harmonie těla i duše s praktickým bonusem v podobě schopnosti sebeobrany navíc. Jedná se o originální výuku bojových umění s velkým přesahem do mentálních dovedností. Pohybová aktivita zahrnuje jak motoriku kontrolovaného pohybu, tak základní gymnastickou úpravu a techniky bojového umění.  

VĚK: 4 - 12 let 
LEKTOŘI:

Martin, Březina
Tomáš Petrák
David Hmíra 

REGISTRACE: 

723 308 885
tomas.petrak@gmail.com

Image

Jóga je synonymum pro sjednocení, spojení, rovnováhu a vyváženost. Je známé po celém světě a užívá se v mnoha významech. Jóga označuje filozofii, duchovní nauku či náboženství, používá se pro tělesná a duchovní cvičení.

VĚK: dospělí od 16 let
LEKTOR:  Yogy Sat Nath
ČAS: čtvrtek 17:45-19:45
REGISTRACE:  +420 723 754 588 

HLÍDÁNÍ DĚTÍ

Potřebujete si něco zařídit nebo vám schází čas na odpočinek? Využijte nový hlídací koutek ve Skipi. 

Zkušené Skipi hlídačky se budou věnovat vašim ratolestem na základě předchozího objednání alespoň 2 dny (48 hodin) předem. 

K hlídání příjímáme vždy min. 2 děti.

Cena za hlídání je 160 Kč za hodinu, nejkratší doba hlídání jsou 2 hodiny. Vstup do funparku po dobu hlídání je zahrnut v ceně. 

Rezervace hlídání je závazná, poplatek za hlídání se platí na recepci funparku při příchodu. 

Děti prosím na hlídání předávejte najedené a přebalené (pokud ještě mají plenky), s sebou jim přineste náhradní oblečení, pití a v případě potřeby náhradní plenku a přebalovací potřeby. Při předání dítěte se podepisuje informovaný souhlas rodiče.

Pro rezervaci i s případnými dotazy se prosím obracejte na telefon +420 775 981 805 nebo e-mail funpark@skipi.cz.

TEAMBUILDINGY A FIREMNÍ AKCE

Skipi disponuje skvělým zázemím pro pořádání akcí pro větší počet osob. Rádi pro vás připravíme:

  • firemní večírky (i s doprovodným programem)
  • narozeninové oslavy (nejen pro děti)
  • teambuildingy a zážitkové programy
  • gastronomický zážitek pro významné klienty
  • dodávku cateringu i pro akce s místem konání mimo naši restauraci.

O vaši okci ve Skipi postará:

Tereza Marešová
restaurace@skipi.cz
+420 773 637 953

AKTUÁLNÍ AKCE 

Chcete vědět co je ve SKiPi nového?
Vyplňte svoji e-mailovou adresu a těšte se na pravidelné novinky:

FUNPARK

E: funpark@skipi.cz
T: +420 775 981 805
A: Tyršova 949, Letohrad

ico facebook footerico instagram footer | google recenze

RESTAURACE

E: restaurace@skipi.cz
T: +420 774 619 431
A: Tyršova 949, Letohrad

ico facebook footerico instagram footer | google recenze

AKTIVITY - KROUŽKY, TÁBORY

E: krouzky@skipi.cz
T: +420 608 518 444
A: Tyršova 949, Letohrad

MONTESSORI ŠKOLKA

E: skolka@skipi.cz
T: +420 603 383 480
A: Tyršova 949, Letohrad

ico facebook footer