• RESTAURACE SKIPI – otevřeno dle podmínek MZ ČR – interiér, terasa, dětské hřiště

    FUNPARK, VENKOVNÍ HŘIŠTĚ A LEZECKÁ STĚNA – OTEVŘENO
    Doporučujeme rezervaci na registrace.skipi.cz, za nepříznivého počasí rezervace nutná
    - děti do 6 let bez ochrany dýchacích cest a bez testu, od 6 let nutné potvrzení o negativním testu, očkování nebo prodělaném covidu, při sportování bez roušky
    - doprovod s ochranou dýchacích cest a potvrzením o negativní testu, očkování nebo prodělaném covidu
Funpark SKiPi

Funpark SKiPi

URL internetové stránky: http://+420 775 981 805 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Město Letohrad ležící v Orlických horách ukrývá spoustu krás a zajímavostí po celý rok. Zámecký park pyšnící se vyhlídkou a jeskyní s drakem, muzeum řemesel, Morový sloup, Tvrz s přilehlým rybníčkem nabízející jízdu na lodi a rodinný areál SKiPi zahrnující dětské herny a gastronomické zážitky v restauraci SKiPi.

Již název Vám prozradí, že muzeum v Králíkách je zaměřeno na vojenskou tématiku a to hlavně díky své poloze, která zahrnuje pevnostní oblast. Zajímavostí je výstava osobnosti armádního generála Ludvíka Krejčího (hlavního velitele mobilizované československé branné moci v roce 1938). Pozornost se upírá také na rozsáhlou sbírku munice, zbraní, vojenských výzbrojí a jiných prostředků. V muzeu naleznete také vojenskou techniku, například podvozek tanků Hetzer, T – 34, T – 54 AM2, nosiče taktických raket, polní a protiletadlová děla a spoustu dalších.

 

Víte, že se nedaleko Vojenského muzea nachází jedno z nejmodernějších dětských heren v Pardubickém kraji? SKiPi Letohrad nabízí vyžití všem věkovým skupinám.

Ukázka cest z vojenského muzea Králíky do dětské herny SKiPi

Trasa - Králíky Letohrad

Máte rádi vojenské auta, opevnění či jiné vojenské věci? Přijďte na akci CIHELNA, konající se každoročně v městě Králíky v Pardubickém kraji u Vojenského muzea. Čeká na Vás vojensko-historické ukázky, vojenská historie a technika z minulého století i ze současnosti. Zde ožívá historie. Prozkoumat můžete i dělostřelecké tvrze Boudu a Hůrku, které představují pilíře opevnění z let 1935 – 1938, kde Vás čekají stovky metrů podzemních chodeb a sálů hluboko ve skalním masivu.

Kam na dobré jídlo po skončení této akce? SKiPi restaurace nacházející se v Letohradě je tou správnou volbou. Přijďte a uvidíte.

Zámek nacházející se v městě Častolovice je jeden z mála soukromých zámku v České Republice. Objekt je zajímavý nejen skrze svojí historii, ale zejména skrze zájem a kreativitu paní majitelky. Areál se stál oázou klidu, pohody a krásy díky architektuře, květinám, parku, kavárně i volně pobíhajících pávů. Součástí zámeckého areálu je i mini zoo umožňující lidem prohlídnout, pohladit a nakrmit zámecký zvěřinec. V současné době můžete vidět pštrosy, oslíky, ovečky, lamy, poníky a mnoha dalších zvířat.

Víte, že se nedaleko tohoto Mini Zoo v areálu Častolovického zámku nachází restaurace s výbornou kuchyní? Přijeďte do SKiPi Letohrad, nechte své děti řádit a zažijte poklidné odpoledne.

Funpark a restaurace

Funpark

Otevřeno:
Po - Čt: 9:00 - 19:00 hod
Pá, So: 9:00 - 20:00 hod
Ne: 9:00 - 19:00 hod

Tel.: +420 775 981 805

Kde nás najdete: Tyršova 949, Letohrad

Restaurace

Otevřeno

Po: 9:00 - 21:00 hod
Út - So: 9:00 - 22:00 hod
Ne: 9:00 - 21:00 hod.

Tel.: +420 774 619 431

Montessori školka

E-mail: skolka@skipi.cz

Tel.: +420 603 383 480

Kroužky

Tel.: +420 608 518 444

Naši partneři

testa

Top